- HAMA

Цена
€11 20 / 21 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Максимален диагонал | 17.3 inch |
| Цвят | Черен |
| Вътрешни размери | 41 x 1 x 32 cm |
| Материал | Неопрен |
| Закопчалка | Цип |
| Външни размери | 44 x 2 x 33 cm |
| Тегло | 0.25кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Калъф |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 17.3 |
| Материал | Неопрен |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Обем (L) | 0.5 |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.25кг |
Калъф за лаптоп HAMA Neoprene, 17.3" (44 cm), Черен
Защитете лаптопа си стилно и ефективно с този неопренов калъф на HAMA. Предназначен за лаптопи до 17.3 инча (44 см), той осигурява плътно прилягане и лека амортизация за ежедневно носене и съхранение.
Ключови Предимства
- Неопрен с абсорбиране на удари — Мекият и гъвкав материал предпазва устройството от удари и драскотини.
- Универсално прилягане — Подходящ за лаптопи с екран до 44 см (17.3").
- Лек и преносим — Лесно се поставя в раница или куфарче, без да добавя излишно тегло.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Калъф |
| Максимален размер на лаптоп | 17.3" (44 cm) |
| Материал | Неопрен |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Калъф за лаптоп HAMA Neoprene 17.3"
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







